تبلیغات
قالب وبلاگ - سپاهان نتیجه نگیرد، تماشاگران شعارهای ضد مربی سر می‌دهند

سپاهان نتیجه نگیرد، تماشاگران شعارهای ضد مربی سر می‌دهند

شنبه 16 بهمن 1395 12:25 ب.ظ

 

سپاهان نتیجه نگیرد، تماشاگران شعارهای ضد مربی سر می‌دهند • دنیای ورزشی

 • سپاهان نتیجه نگیرد، تماشاگران شعارهای ضد مربی سر می‌دهند • دنیای ورزشی
  حسین چرخابی- نویدکیا

  پیشکسوت باشگاه سپاهان گفت: بعد از اینکه سرمربی سپاهان شدم ۴ پیروزی متوالی برای این تیم کسب کردم ولی بعد از یک باخت، تماشاگران شعار «چرخابی حیا کن، سپاهان را رها کن» سر دادند.

  خبرگزاری دنیای ورزشی دنیای ورزشی دات کام :

  حسین چرخابی در خصوص استعفای عبدالله ویسی از سرمربیگری تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: دنیای ورزشی بدون برنامه است و اینگونه استعفا دادن‌ها در تیم‌ها مرسوم شده است. سپاهانی که ۸ سال یک مدیر داشت، چطور در چند سال اخیر این‌همه مدیر عوض کرده است؟ سپاهانی که هدایتش چندین سال دست یک مربی بود چطور اینقدر مربی تغییر داده است؟ این برنامه‌ریزی‌های اشتباه باعث می‌شود شرایط تیم‌ها خیلی بد شود.

  حسین چرخابی ادامه داد: ما متأسفانه فقط نوک دماغمان را نگاه می‌کنیم و به آینده فکر نمی‌کنیم.

  پیشکسوت باشگاه سپاهان تأکید کرد: ویسی یک آدم بسیار صادق و احساسی است و من خودم جزو کسانی بودم که با ویسی همکاری داشتم و برای آمدن او به سپاهان رأی دادم.

  حسین چرخابی در خصوص فشار هواداران سپاهان به ویسی تصریح کرد: تماشاگران سپاهان از این تیم فقط پیروزی می‌خواهند و اگر سپاهان نتیجه نگیرد سر دادن شعارهای ضد مربی را شروع می‌کنند. زمانی که من سرمربی سپاهان بودم ابن تیم با ۱۴ بازی و ۱۱ امتیاز در رده نهم جدول قرار داشت.

  حسین چرخابی در پایان صحبت‌هایش گفت: بعد از اینکه به مربیگری سپاهان منصوب شدم ۴ پیروزی متوالی برای این تیم کسب کردم ولی بعد از یک باخت تماشاگران شعار «چرخابی حیا کن سپاهان را رها کن» سر می‌دانند.

  منبع

برچسب ها: سپاهان ، نتیجه ، نگیرد ، تماشاگران ، شعارهای ، ضد ، مربی ،